Містковицька гімназія

Тиждень географії

Дата: 29.03.2024 12:56
Кількість переглядів: 10

25-29 березня у нашій гімназії було проведено тиждень географії .Всі заходи предметного тижня сприяли розвитку пізнавальної діяльності учнів, екологічному, естетичному вихованню учнів, формуванню почуття любові до рідного краю. Під час проведення географічних заходів учні збагатили знання з предмета, розширили свій кругозір, проявили ініціативу, творчість, креативність і самостійність. Учні брали участь у вікторинах, конкурсах, створювали лепбуки. Також учні проводили спостереження за навколишнім середовищем та відповідально підійшли до екологічної проблеми. З великим завзяттям збирали сміття ,сортуючи його у відповідні ємності. Серед учнів 6-9 класів проведено конкурс «Найкращий географ». Тиждень провела вчитель географіі Муха Т.В.